fbpx
Туреччина допоможе Україні в створені безпілотних систем озброєння

Туреччина допоможе Україні в створені безпілотних систем озброєння

ASELSAN Міжнародне співробітництво ОПК Туреччина Україна

Під час засідання шостої Спільної українсько-турецької комісії з питань військово-технічного співробітництва Україна та Туреччина домовились про розвиток співпраці у напрямку безпілотних систем озброєння

Про це йдеться в офіційному повідомленні РНБО.

Серед іншого, сторони домовились про передачу Міністерству оборони України передових технологій та програмного забезпечення у сфері зв’язку від компанії Aselsan, на радіостанції якої до 2020 року перейдуть у Збройних силах України.

Також під час обговорення також йшлось про можливості створення спільного КБ із розробки нових зразків двигунів для броньованої техніки.

Крім того, під час засідання шостої Спільної українсько-турецької комісії з питань військово-технічного співробітництва учасники обговорили реалізацію проектів у бронетанковій, космічній та авіабудівельній сферах.

Представники Туреччини підтвердили зацікавленість турецької сторони в закупівлі літаків Ан-178. За результатами роботи комісії сторони підписали меморандум з постачання в Україну безпілотних авіаційних комплексів і створення спільного підприємства.

ASELSAN Міжнародне співробітництво ОПК Туреччина Україна