fbpx
Тиждень НАТО в Україні стартував у Харкові

Тиждень НАТО в Україні стартував у Харкові

НАТО Україна Україна-НАТО Харків

Вчора, 19 жовтня, в Харкові розпочалися низка заходів у рамках міжнародного проекту: «Дні НАТО в Україні». Цей захід проводитиметься з офіцерами, курсантами та цивільними викладачами у вищих військово-навчальних закладах Харкова, Севастополя та Львова проводилися заходи. Координаторами цього заходу виступили військові експерти Стратегічного командування євроатлантичного союзу з трансформації НАТО (СК-Т).
Розпочався масштабний захід в Україні на актуальну тему в стінах Харківського університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС).

До складу багатосторонньої делегації з Брюсселю увійшли: офіцери військового представництва Місії України при НАТО, а також приєдналися військовослужбовці Генерального штабу ЗС України – всього 15 чоловік. Очолив натовську групу норвежський генерал-майор Кнель Ов Ордеруд Скаре.

Делегацію з Брюсселя на Слобожанщині зустрічав та скрізь супроводжував начальник ХУПС генерал-лейтенант Віктор Ткаченко, а також його заступник з навчальної роботи полковник Юрій Стасєв.

Зокрема, в ХУПСі норвежський генерал провів ознайомчу лекцію та презентував останні стратегічні завдання НАТО.Після офіційного відрекомендування та презентації службової діяльності гостей, його колеги продовжили роботу в невеликих аудиторіях університету.

На завершенні свого перебування у Харкові генерал-майор Кнель Ов Ордеруд Скаре та його підлеглі зустрілися з усім особовим складом Харківського університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Члени делегації подякували нашим співвітчизникам за плідну роботу та побажали успіхів офіцерам та курсантам у їхній нелегкій але почесній справі.

З Харкова натовська делегація здійснила переліт військовим бортом до Севастополя. У Криму делегація з Брюсселю продовжила проект у Академії Військово-морських сил ЗС імені П.С.Нахімова , де вони за схожим сценарієм, 20-22 жовтня, поспілкуються з військовими моряками та ліцеїстами провідного військово-навчального закладу.

Останнім пунктом за планом «Дні НАТО в Україні» буде робота у Академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного, що у Львові. Там, на Галичині, 25 жовтня, відбудеться й підведення підсумків їхньої тижневої роботи в Україні у рамках цьогорічного проекту.

Джерело: Міністерство Оборони України, Регіональний медіа-центр м. Харків


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


НАТО Україна Україна-НАТО Харків