fbpx
У Дніпрі судитимуть бортпровідника авіакомпанії, який передавав «ДНР» дані про розташування авіаційної військової техніки підрозділів АТО

У Дніпрі судитимуть бортпровідника авіакомпанії, який передавав «ДНР» дані про розташування авіаційної військової техніки підрозділів АТО

МВС Покарання бойовиків Прокуратура Російська агресія СБУ

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області повідомила про направлення до суду обвинувального акту відносно бортпровідника однієї з авіаційних компаній України за сприяння діяльності терористичної організації «ДНР» (ч.1 ст.258-3 КК України).

Встановлено, що у липні 2014 року обвинувачений, працюючи бортпровідником авіаційної компанії, збирав інформацію про дислокацію, чисельність, оснащення та рух авіаційної техніки підрозділів Збройних сил України на території міжнародного аеропорту у Дніпрі. У подальшому зловмисник за допомогою мобільного телефону передавав дані представнику терористичної організації «ДНР» для використання у підготовці та проведенні терористичних актів на території України.

Прес-служба не надає більш детальної інформації про обвинувачуваного, але каже, що він перебуває за межами підконтрольній Україні території, відносно нього проводилося спеціальне досудове розслідування.

Цікавим є факт, що у липні 2014 року офіційний сайт МВС посилаючись на радника Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомляв про затримання співробітниками кримінального розшуку УВС України Дніпропетровської і Луганської областей, спільно з УСБУ в Дніпропетровській області затримано громадянина України, підозрюваного у терористичній діяльності.

 

Роман С. працював бортпровідником авіакомпанії «Роза вітрів» і по службовій необхідності часто бував в аеропорту Дніпропетровськ.

Згідно оперативної інформації, на початку липня він зустрівся в Горлівці Донецької області з одним з наближених до голови місцевих сепаратистів Безлера («Біса») на прізвисько «Балу».

Наразі невідомо чи є затриманий у липні 2014 року саме цим обвинувачуваним і якщо так то за якими причинами його було відпущено чи він втік з під варти.
Відео з допиту затриманого у липні 2014 року бортпровідника:

Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


МВС Покарання бойовиків Прокуратура Російська агресія СБУ