fbpx
У ДССТ розпочався тренінг з розмінування від інструкторів США

У ДССТ розпочався тренінг з розмінування від інструкторів США

8 Навчальний центр ДССТ ДССТ Міни навчання Розмінування Україна-США

У 8 Навчальному центрі Держспецтрансслужби Міністерства оборони України розпочато тренінг з підготовки національних операторів України (саперів) 1-го рівня EOD з гуманітарного розмінування від інструкторів США.

Про це повідомляє прес-служба ДССТ на офіційній у сторінці у Facebook

На першому етапі навчатимуться 15 фахівців, по 5 представників від Збройних сил України, Держспецтрансслужби та ДСНС, які по закінченню отримають дипломи міжнародного рівня.

Впроваджує курси Відділ оборонного співробітництва Посольства США в Україні у рамках Програми гуманітарного розмінування командування ЗС США в Європі, з метою підвищення якості проведення робіт з розмінування на вивільнених територіях на Сході України, підвищення безпеки місцевого населення від мінно–вибухових ризиків.

Відділ оборонного співробітництва залучив інструкторів та вже надав матеріальну допомогу на загальну суму понад $500 тис. у вигляді інженерно-саперного майна. Так у березні поточного року, у рамках зазначеної програми, американські військові передали 20 комплектів металошукачів «Майнлаб» підрозділам розмінування Державної спеціальної служби транспорту на загальну суму 1,5 млн.грн.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


8 Навчальний центр ДССТ ДССТ Міни навчання Розмінування Україна-США