fbpx
У Франції представили Airbus H160M “Guepard”

У Франції представили Airbus H160M “Guepard”

Airbus Airbus H160M Гелікоптери ОПК Франція

Напередодні Паризького авіасалону французьке міністерство оборони представило повнорозмірний макет військової версії гелікоптера Airbus H160M “Guepard”

Про це повідомляє Aerotime News Hub

Початок використання Airbus H160M відбудеться на два роки раніше очікуваних термінів

Цю інформацію анонсував Міністр оборони Франції Флоренс Парлі 27 травня під час візиту до майбутньої складальної лінії в Маріньяні у Південній Франції.

Міністр також оголосив, що вертоліт у французьких військах називатиметься “Guepard”.

“Програма легкого спільного вертольота буде запущена в 2021 році, на один рік з випередженням прогнозування в законі про військове програмування [багаторічний план оборонного бюджету, проголосований парламентом Франції – примітка сайту Aerotime],” – сказав Флоренс Парлі, “Це дозволить отримати вертоліт у військо на два роки раніше, починаючи з 2026 року”.

Guepard повинен замінити у французькій армії вертольоти, які використовуються кілька десятиліть, трьох різних типів – Gazelle, Fennec та Dauphin/Panther.

Загалом замовлять 169 вертольотів: 80 для армії (яка отримає їх першою), 49 для флоту і 40 для авіації. Очікується, що нові вертольоти будуть виконувати різні місії, зокрема розвідки, вогневої підтримки, транспортування сил спеціальних операції або медичну евакуацію для армії, боротьбу з кораблями, охорону або пошуково-рятувальні операції для військово-морського флоту, а також охорону повітряного простору, пошук та рятування, дальні польоти або місії розвідки для ВПС.

Завдяки уніфікованому вертольоту, обладнання якого буде адаптоване відповідно до кожної місії, Франція розраховує значно скоротити витрати на технічне обслуговування та експлуатацію своїх вертольотів, збільшуючи при цьому їхню надійність.

Незважаючи на багатофункціональність Airbus H160M “Guepard”, французькі військові досі не знайшли заміни Puma (які експлуатуться з 1978) І транспортним вертольотом Super Puma/Cougar.

“Наш флот вертольотів Puma застарілий, з недостатньою надійністю для покриття значних операційних витрат за кордоном”, — сказав генерал Філіп Лавін, начальник штабу французьких ВПС на слуханнях в Національній асамблеї. “Планується замінити Puma до 2028 року. Військово-повітряні сили пропонують інноваційний спосіб замінити їх швидше при контрольованих витратах”. Ця “інноваційна” альтернатива ще не розкрита.

Цивільна версія Airbus H160 повинна вийти на ринок у 2020 році. Перший політ першого прототипу Airbus H160M очікується в 2023 році.

Матеріал підготував Степан Івасин


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Airbus Airbus H160M Гелікоптери ОПК Франція