У Харкові відновлюють складальну ділянку дизельного заводу для потреб заводу ім. Малишева

У Харкові відновлюють складальну ділянку дизельного заводу для потреб заводу ім. Малишева

Завод ім. Малишева

Як повідомляє у Facebook сторінка “Зроблено в Україні” для збільшення випуску енергоагрегатів «Завод імені Малишева» відновлює складальну ділянку на базі дизельного заводу.

В останні роки виробництвом енергоагрегатів займалася агрегатна філія. Але в наступному році за виробничою програмою агрегатний завод буде дуже завантажений, при цьому майданчик дизельного заводу буде недостатньо задіяний. Щоб не відволікати агрегатний завод від основного виробництва, було прийняте рішення перенести випуск енергоагрегатів на основний майданчик підприємства і відновити складальний ділянку на базі дизельного заводу. – йдеться у повідомлені

Збірка енергоагрегатів вже почалася, і зараз вона відбувається паралельно на двох майданчиках – на агрегатному і на дизельному заводах. Але ділянка механічної обробки деталей енергоагрегатів тільки набирає обертів, і найближчим часом виробництво повністю покладуть на нову ділянку. У найближчому майбутньому тут планують випускати 10 одиниць в місяць – на 7 енергоагрегатів більше, ніж досі випускав агрегатний завод.

Для збільшення випуску енергоагрегатів «Завод імені Малишева» відновлює складальну ділянку на базі дизельного заводу….

Opublikowany przez Зроблено в Україні na 10 lipca 2017

Завод ім. Малишева