fbpx
У Генштабі озвучили кількість випробуваних нових зразків озброєння у ЗСУ

У Генштабі озвучили кількість випробуваних нових зразків озброєння у ЗСУ

Закупівля озброєння

За оприлюдненою управлінням зв’язків з громадськістю ЗСУ інформацією за період з початку конфлікту на Донбасі проведено понад 270 випробувань та досліджень нових зразків озброєння і військової техніки.

“Протягом 2014-2017 років у Збройних Силах України проведено понад 270 випробувань перспективних зразків озброєння та військової техніки, включаючи державні випробування. Лише у 2017 році проводилася дослідна експлуатація понад 40 таких зразків. Серед них — міномети різного калібру та постріли до них, снайперські гвинтівки, прилади спостереження та нічного бачення, спеціальні медичні кабінети на автомобільній базі, безпілотні авіаційні комплекси, радіостанції різного діапазону тощо”, — поінформував начальник Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Юрій Гусак

За словами начальника Воєнно-наукового управління, на даний час військові науковці спрямовують зусилля на розвиток високоефективних систем озброєння і техніки, включаючи сучасну телекомунікаційну інфраструктуру, засоби стримування та протидії, робототехнічні комплекси військового призначення, безпілотні літальні й морські автономні апарати.

Він повідомив також, що у 2016-2018 роках відбулися визначальні відомчі випробування та допущені до підконтрольної експлуатації у Збройних Силах України майже 20 типів БпАК (безпілотний авіаційний комплекс).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Закупівля озброєння