fbpx
У грудні Збройні Сили України отримають одразу чотири вертольоти Мі-2МСБ

У грудні Збройні Сили України отримають одразу чотири вертольоти Мі-2МСБ

Авіабудування Вінницький авіаційний завод Гелікоптери Закупівля озброєння Мі-2 ОПК
Під час інтерв’ю директора ТОВ «Вінницький авіаційний завод» Миколи Трикозюка для для видання Вінниця.info він розказав, що до кінця року Збройні Сили України отримають модернізовані вертольоти Мі-2МСБ виготовлені на цьому підприємстві

“Вертольоти, над якими ми працювали раніше, використовували для несення служби в МО України. Вже через місяць плануємо підняти у повітря ще чотири судна, які отримують Збройні Сили України. Це модернізовані, зовсім нові наші Українські вертольоти Мі-2МСБ.” – розказав Микола Трикозюк

Також Микола Трикозюк розказав, що окрім Міністерства оборони підприємство має замовлення з Румунії та інших країн Європейського Союзу.

Окрім того в репортажі Вінниця.info розказали про технологічний процес модернізації вертольотів до рівня Мі-2МСБ на підприємстві «Вінницький авіаційний завод». Запчастини які використовуються при ремонті та модернізації, як правило, вітчизняні. Найдорожчі елементи – двигун та обладнання, виготовляють у Запоріжжі на «Мотор Січ».

Мі-2МСБ — український багатоцільовий гелікоптер, створений ПАТ «Мотор Січ» на основі Мі-2. Перший політ цього вертольота був здійснений 4 липня 2014 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіабудування Вінницький авіаційний завод Гелікоптери Закупівля озброєння Мі-2 ОПК