fbpx
У Конго помер український офіцер

У Конго помер український офіцер

18 окремий вертолітний загін

В госпіталі міста Кампала в Уганді помер український офіцер Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України полковник Політько Юрій Володимирович

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Він проходив службу у місті Кітчанга в Демократичній Республіці Конго в якості військового спостерігача.

8 квітня 2019 року прибув до міста Гома та був терміново доставлений до шпиталю третього рівня у зв’язку зі скаргою на погане самопочуття. Результати аналізів крові, здійснені у вказаному шпиталі, показали високий рівень вмісту малярійного плазмодіуму, офіцеру було встановлено діагноз «малярія».

Лікарями одразу були призначені медпрепарати та надано невідкладну допомогу. Враховуючи загальний стан та з метою забезпечення необхідного лікування офіцера, керівництвом шпиталю третього рівня МООНСДРК було прийнято рішення про переведення Юрія Володимировича до шпиталю 4-го рівня у місті Кампала (Уганда). Перевезення військовослужбовця до міста Ентеббе (Уганда) здійснено літаком Місії ООН 9 квітня в супроводі двох медичних представників, звідки автомобільним транспортом його доставлено до шпиталю у місті Кампала.

11 квітня о 08.00, штаб МООНСДРК отримав листа від Бази медичної підтримки Місії в місті Ентеббе, який інформував, що внаслідок важкої форми протікання хвороби, 11 квітня полковник Політько Юрій Володимирович помер у шпиталі міста Кампала.

18 окремий вертолітний загін