fbpx
У Маріуполі відкрили базу морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт

У Маріуполі відкрили базу морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт

Азовське море ДСНС МВС

Для виконання комплексних завдань на воді та суходолі з піротехнічих робіт та розмінування у Маріуполі відкрили базу морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт.

Підрозділ укомплектований чотирма плав засобами. Всього там працюватиме 54 особи. Одне з основних завдань частини – гуманітарне розмінування водних об’єктів та порятунок громадян.

Відкрита база увійде до єдиної системи моніторингу безпеки Міністерства внутрішніх справ на Азовському морі.

“Це новий стандарт безпеки.Фахівці заступають на бойове чергування вже сьогодні!” – написав Міністр МВС Арсен Аваков у себе на сторінці в Twitter

В єдину систему увійдуть прикордонники, поліцейські та нацгвардійці. Надалі вона буде посилена підрозділами авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

Читайте також: Українські військові кораблі йдуть на Азов через Керченську протоку

Нагадаємо, що з метою посилення військової присутності Військово-морських Сил ЗС України в акваторії Азовського моря, та проведення розвідки, демонстрації прапору, в Бердянському морському торговельному порту 10 вересня був спущений на воду перший Малий броньований артилерійський катер ВМС ЗС України в Азовському морі P178 “Лубни”, а 11 вересня в ще один малий броньований артилерійський катер – P178 “Кременчук”.

Азовське море ДСНС МВС