fbpx
У Південній Кореї розмістять ще чотири установки американської системи ПРО THAAD

У Південній Кореї розмістять ще чотири установки американської системи ПРО THAAD

THAAD КНДР Міжнародні новини Південна Корея

Південна Корея планує розмістити на своїй території чотири додаткові установки для американської системи протиракетної оборони THAAD, що служить черговою ознакою ескалації напруженості і глухого кута щодо ядерної програми КНДР, – повідомляє Міністерство оборони Південної Кореї

Міністерство оборони в середу оголосило, що на додаток до двох запускних установок THAAD, вже розгорнутих на колишньому полі для гольфу в місті Сонджу на південь від Сеула, будуть розміщені ще чотири установки.

В той же час китайські ЗМІ повідомляють про протести з боку місцевого населення, яке виступає проти розміщення додаткової системи ПРО у цьому регіоні:

Жители Южной Кореи протестуют против размещения в стране систем ПРО THAAD. Сотни жителей уезда Сончжу провинции Кенсан-…

Синьхуа Новости paylaştı: 7 Eylül 2017 Perşembe

Всього кілька днів тому президент США Дональд Трамп і його південнокорейський колега Мун Дже Ін домовилися про зняття обмежень на бойове навантаження південнокорейських ракет у відповідь на чергове ядерне випробування в КНДР, в рамках якого, як стверджується, успішно випробувано водневу бомбу.

Президент Південної Кореї Мун Дже Ін розглядає і дипломатичні варіанти врегулювання кризи: в середу він обговорив це з російським президентом за лаштунками економічного саміту БРІКС у Владивостоці. Де лідери БРІКС заявили, що Північна Корея повинна припинити ядерну і ракетну програми, проте Путін знову виступив проти запровадження нових санкцій щодо КНДР, наполягаючи, що проблему можна вирішити тільки шляхом переговорів.

 

THAAD КНДР Міжнародні новини Південна Корея