fbpx
У США збільшили фінансування на стеження за Росією та Іраном

У США збільшили фінансування на стеження за Росією та Іраном

Іран Росія Світ США ЦРУ

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США в минулому році перерозподілило свої кошти і направило їх на стеження за Росією і Іраном.

Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal.

Таку заяву зробила глава відомства Джина Хаспел.

За її словами, це сталося після багаторічного відставання, яке виникло через те, що агенти ЦРУ акцентувались на боротьбі з тероризмом після терактів у вересні 2001 року.

“У нас ще багато роботи в цьому напрямку, але ми добиваємося значного прогресу”, – сказала глава ЦРУ.

Хоча агенти ЦРУ будуть як і раніше зосереджені на контролі за погрозами з боку терористичних угруповань “Ісламська держава” і “Аль-Каїда”, Хаспел дала зрозуміти, що агентство поставило пріоритет на зовнішніх ворогів американського уряду, що знаходяться в Москві, Тегерані і Пхеньяні.

Колишні співробітники розвідки і дипломати США заявили газеті, що зниження контролю ЦРУ за Росією після подій 11 вересня 2001 року могли привести до нездатності агентства передбачити “втручання” Москви в президентські вибори в 2016 році, а також в справи України в 2014 році.

У березні цього року Міністерство фінансів США створило всередині управління по боротьбі з тероризмом і фінансової розвідки шість нових підрозділів. Вони стежитимуть за Росією, КНДР, Іраном, “Ісламським державою”, криптовалютою, а також правами людини і корупцією.

У лютому стало відомо, що Міненерго США заборонило своїм співробітникам брати участь в програмах, які фінансуються Росією, Північною Кореєю, Іраном і Китаєм. Працівники, які візьмуть в них участь, повинні будуть або відмовитися від цього або звільнитися з міністерства.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Іран Росія Світ США ЦРУ