У Святогірську будують новий корпус госпіталю ветеранів війни

У Святогірську будують новий корпус госпіталю ветеранів війни

Будівництво Ветерани Госпіталь Донецька область

У місті Святогірськ в Донецькій області будується новий корпус госпіталя ветеранів війни.

Про це повідомив голова Донецької ВЦА Олександр Куць

Нова будівля матиме чотири поверхи, загальна площа приміщень – 3,5 тисячі квадратних метрів.

На цей рік з обласного бюджету виділено 40 млн гривень на які має бути зведена будівля, укритий дах.

У наступному році проводитимуться внутрішні роботи та буде придбана основна частина медичного обладнання – кошти на це також будуть виділені з обласного бюджету.

Будівництво нового корпусу госпіталя ветеранів війни

40 млн грн виділили з обласного бюджету на будівництво нового чотириповерхового корпусу госпіталя ветеранів війни у Святогірську.За ці кошти до кінця цього року зведуть будівлюзагальною площею 3,5 тисячі квадратних метрів та облаштують дах. У наступному році проводитимуться внутрішні роботи та буде придбана основна частина медичного обладнання – кошти на це також будуть виділені з обласного бюджету.У новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.Поки будуються стіни, вже оголошуємо конкурси на придбання необхідного обладнання – воно поставлятиметься по мірі готовності приміщень.Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60- неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів.

Gepostet von Олександр Куць am Dienstag, 14. Mai 2019

У новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.

Поки будуються стіни, вже оголошуємо конкурси на придбання необхідного обладнання – воно поставлятиметься по мірі готовності приміщень.

Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60- неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів.

Будівництво Ветерани Госпіталь Донецька область