fbpx
У ЗМІ озвучили яку кількість фрегатів Україна запросить у США

У ЗМІ озвучили яку кількість фрегатів Україна запросить у США

ВМС України Україна-США Флот Фрегати Фрегати Oliver Hazard Perry

Джерела видання «Фокус» у Генеральному штабу ЗС України повідомили деякі деталі про передачу фрегатів типу «Oliver Hazard Perry».

Зокрема стало відомо про кількість одиниць, на які розраховує український військовий флот – це дві або три одиниці.

Джерело Фокуса у Генштабі:

Будемо брати. Дорого, але в нашому випадку інших варіантів немає, будувати з нуля такі кораблі ще дорожче і довго. Поки немає точної інформації, два або три фрегата ми можемо отримати. Наскільки мені відомо, питання обговорюється на дипломатичному рівні. Діалог був ініційований після заяви спецпредставника Курта Волкера про зняття ембарго на поставки зброї в Україні

Така кількість аргументована досвідом Польщі, що з початку 2000-х років має на своєму озброєнні два такі фрегати:

“Три кораблі – це можливість планування. Якщо перший знаходиться на ремонті, другий – на бойовому чергуванні, третій – готується заступити на службу. У поляків два таких фрегата, якщо один в ремонті, то на другий зростає навантаження. Наскільки мені відомо, вони зараз шукають шляхи покупки ще одного фрегата такого типу”

Нагадаємо, що з власних джерел Українського мілітарного порталу стало відомо, що керівництво США направило через військового аташе посольства Сполучених Штатів Америки листа на адресу Міністерства оборони України щодо надання військово-технічної допомоги Збройним Силам України, в тому числі для Військово-морських Сил ЗС України і готовність передати нашій державі фрегати типу «Oliver Hazard Perry»

Також наприкінці серпня 2018 року посол України у США на прес-конференції «Україна-США: Чому можемо говорити про новий рівень партнерства» розказав, що успіх у реалізації проекту з передачі патрульних катерів типу Island дозволить Україні закуповувати та отримувати у США більш сучасні озброєння.

“Якщо ми підемо по ньому успішно, то ми потім можемо розвиватися і по морському компоненту, і по окремим іншим видам озброєння”, – заявив Чалий.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС України Україна-США Флот Фрегати Фрегати Oliver Hazard Perry