fbpx
Україна допомагає повернути Молдові контроль на всій ділянці її кордону

Україна допомагає повернути Молдові контроль на всій ділянці її кордону

ДПСУ Молдова

Уряд ухвалив Угоду про спільний контроль на українсько-молдовському державному кордоні. Відповідне рішення було прийнято вчора, 4 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів України.

В першу чергу документ ухвалено для інтеграції окупованих РФ території у Молдові та контролю нею всієї ділянки свого кордону. Окрім того це рішення Уряду поліпшить розвиток транскордонного співробітництва, добросусідських відносин та взаєморозуміння на спільній ділянці кордону. А також з метою ефективної протидії нелегальній міграції та протиправній діяльності.

Дана система дозволить покращити взаємодію між прикордонними та митними службами України та Молдови, сприятиме збільшенню товарообміну між двома країнами та спростить процедуру перетину кордону для громадян обох держав.

Спільний контроль здійснюється у пунктах пропуску «Крива-Мамалига», «Кельменці-Ларга», «Россошани-Брічень», «Кучурган-Первомайськ», «Маяки-Паланка-Удобне», «Рені-Джюрджюлешть».

Нагадаємо, що раніше прикордонники України та Румунії розпочали спільне патрулювання кордону на ділянці між країнами у Чернівецькій області.

Також у липні на пункті пропуску «Кучурган» вже розпочався спільний контроль представників прикордонних та митних відомств України та Республіки Молдова. Тоді на урочисте відкриття спільного пункту пропуску прибув Президент України та прем’єр-міністр Молдови.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ДПСУ Молдова