fbpx
Україна і Кувейт зацікавлені в активізації військово-технічного співробітництва

Україна і Кувейт зацікавлені в активізації військово-технічного співробітництва

Кувейт Міжнародне співробітництво РНБО

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч з послом Держави Кувейт в Україні доктором Рашидом Аль-Адвані, під час якої обговорили активізацію військово-технічного співробітництва, повідомили в РНБО.

Під час зустрічі сторони висловили зацікавленість в активізації військово-технічного двостороннього співробітництва.

“Вважаю, що нинішній рівень співпраці між нашими країнами в сфері ОПК потребує суттєвого розширення. Особливо хочу наголосити на важливості активізувати спільні зусилля, щоб вийти на проекти з практичної складової. Упевнений, що оборонний потенціал України може стати основою взаємовигідного та довгострокового партнерства”, – цитують А. Гладковського в прес-службі Ради в четвер.

В інформації підкреслюється, що сторони обговорили можливості українського ОПК, співпрацю в авіаційній сфері, бронетанковій, протитанкових ракетних комплексів (ПТРК).

Крім цього, один з керівників компанії-спецекспортера України, який також взяв участь у зустрічі, запевнив посла в готовності надати допомогу в організації та проведенні демонстрації військової техніки українського виробництва на території Держави Кувейт.

“Упевнений, що Україна і Кувейт можуть результативно співпрацювати в сфері ВТС, що, в свою чергу, буде сприяти зміцненню національної безпеки наших держав”, – додав А. Гладковський.

Інтерфакс

Кувейт Міжнародне співробітництво РНБО