fbpx
Україна на навчаннях НАТО у Грузії

Україна на навчаннях НАТО у Грузії

1 бат МП Noble Partner 2018 Грузія навчання НАТО Чорне море

Сьогодні у Грузії розпочинаються багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018, повідомляє сайт Міністерства оборони Грузії.

У навчаннях візьмуть участь близько 3000 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану та Вірменії. Цього разу в навчанні також братимуть участь авіаційна підтримка США та бронетранспортери Німеччини.

“Ці навчання проводяться в Грузії вже четвертий раз і спрямовані на підвищення кваліфікації в оборонних та наступальних операціях; підвищення готовності та сумісності з країнами-членами та країнами-партнерами НАТО; а також роблять внесок у підтримку стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні”, – йдеться у повідомленні.

Серед іноземної військової техніки представленої у Грузії – це бронетранспортери “Stryker”, бойові машини піхоти “Bradley” і п’ять танків “Abrams” (M1A2). Вона була доставлена морським шляхом з порту Констанца в Румунії в грузинський порт Поті. Також у навчаннях будуть задіяні американські бойові вертольоти AH-64 Apache і UH-60 Black Hawk.

Від України на Noble Partner 2018 прибули морські піхотинці з 1 окремого батальйону морської піхоти, що напередодні літаком відправились до Грузії.

Noble Partner 2018 проводять у Грузії щорічно. Їхня мета – підготовка армійських підрозділів для участі у спільних миротворчих операціях та наближення армій держав – не членів НАТО до військових стандартів Альянсу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

1 бат МП Noble Partner 2018 Грузія навчання НАТО Чорне море