fbpx
Україна почне виготовляти ракети до комплексів Бук

Україна почне виготовляти ракети до комплексів Бук

ЗРК ЗРК «Бук» ОПК ПС ЗСУ

Нещодавно ми повідомляли, що за останні кілька років вітчизняним підприємствам вдалося практично з «нуля» налагодити виробництво найбільш гостродефіцитних складників та відновити майже чверть парку вітчизняних зенітних ракетних комплексів (ЗРК) «Бук-М1».

Як повідомляє Народна армія – українські підприємства активно опановують ремонт старої «буківської» ракети 9М38М1. Особлива увага — двигунам і твердому ракетному паливу, якість і кондиція яких впливають на розгін, швидкість і дальність ураження цілі. Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» розробило нове сумішеве тверде ракетне паливо з поліпшеними характеристиками, випробування якого вже триває. Очікують, що завдяки новим порохам і деяким змінам у програмному забезпеченні ракети її швидкість і дальність польоту суттєво збільшаться. Якщо ракетники будуть задоволені «поведінкою» ЗКР під час випробних пусків, то одразу після їхнього закінчення розпочнеться «перезаправлення» відремонтованих ракет.

Цей досвід згодом використовуватимуть для розробки нових перспективних ЗКР.

Про те і це не все – наразі Україна закупила необхідне закордонне обладнання для налагодження замкненого циклу виробництва ракет «буківського» калібру, яке в подальшому буде використовуватись і для виробництва перспективного українського ЗРК середньої дальності.

Багатофункціональний високомобільний зенітний ракетний комплекс (ЗРК) середньої дальності “Бук” (остання модернізація ЗРК “Бук-М1-2”) призначений для знищення літаків стратегічної і тактичної авіації, крилатих ракет, вертольотів та інших повітряних об’єктів (Залежить від модернізації). Зенітний ракетний комплекс може застосовуватися для протиповітряної оборони військ, військових об’єктів, важливих адміністративно-промислових та інших територій (центрів) при масованому застосуванні засобів повітряного нападу, а також може бути модулем тактичної ПРО.

До складу бойових засобів входять:

  • Командний пункт (КП) 9С470;
  • Станція радіолокації виявлення цілі (СВЦ) 9С18;
  • До шести самохідних вогняних установок (СВУ) 9АЗ10;
  • До шести пуско-зарядних установок (ПЗУ) 9А39;
  • Зенітні керовані ракети (ЗКР) 9М317.

Основні характеристики:

«Бук»«Бук-М1»
Типи цілейлітакилітаки, вертольоти, крилаті ракети
Зона ураження аеродинамічних цілей, км:
по дальності3,5-25-303,0-35
по висоті0,025-200,015-22
по курсовому параметру1822
Максимальна швидкість цілей, м / с800800
Кількість одночасно обстрілюваних цілей одним ЗРКдо 6до 6
Ймовірність ураження однією ракетою:
аеродинамічних цілей0,7-0,90,7-0,9
крилатих ракетне нижче 0,4не нижче 0,4
вертольотів0,3-0,70,3-0,7
Час розгортання, хв.55
Час переходу з режиму “в бойовий, с2020
Час заряджання СВУ, хв.1212

За заявою Міністерства оборони Російської Федерації, під час війни в Південній Осетії в 2008 році приблизно комплексами «Бук-М1» українського походження в Грузії були збиті всі 4 офіційно визнані втраченими російські бойові літаки (у тому числі дальній розвідник Ту-22М та три штурмовики Су-25).

 

 

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ЗРК ЗРК «Бук» ОПК ПС ЗСУ