fbpx
Україна ремонтуватиме торпеди для ВМС Польщі

Україна ремонтуватиме торпеди для ВМС Польщі

ВМС Польщі ОПК Торпеди Флот

Держпідприємство “Промоборонекспорт” , підписало меморандум з польською компанією “SCAT”. Документ передбачає наміри сторін забезпечити на підприємствах концерну ДК “Укроборонпром” ремонт торпед СЕТ-53М для Військово-морських сил Польщі, а також організувати поставку запасних частин для потреб Військово-морських сил Республіки Польща, йдеться в офіційному повідомленні Укроборонпром

У результаті продуктивних переговорів ДП ​​”Промоборонекспорт” підписало з компанією U.F.B Technologies LTD (Ізраїль) угоду про співробітництво у сфері інноваційного виробництва і реалізації комплектуючих на основі полімерних і композитних матеріалів.

Мета меморандуму – забезпечити українські підприємства бронетанкової, авіабудівної та ракетобудівної галузей високоякісними полімерними і композитними матеріалами. Досвід і технології ізраїльської компанії дозволять Україні вирішити багато з наявних проблем у сфері імпортозаміщення, поліпшити технічні характеристики продукції з одночасним підвищенням конкурентоспроможності на світових ринках.

“СЕТ-53” – радянська 533-мм протичовнова самонаводяща електрична торпеда, що була прийнята на озброєння у 1958 році. Згодом у 1964 році було розроблено модернізацію цієї торпеди – “СЕТ-53М”, що мала значно більший запас заряду акумуляторних батарей, який збільшив радіус дії торпеди до 14 000 метрів та збільшив швидкість торпеди до 29 вузлів.

ВМС Польщі ОПК Торпеди Флот