Україна та Пакистан спільно модернізуватимуть та будуватимуть танки

Україна та Пакистан спільно модернізуватимуть та будуватимуть танки

6-ТД-3 6ТД-2 Пакистан танк Танковий двигун Харківській бронетанковий завод

Україна та Пакистан підписали угоду про розширення промислової співпраці в інтересах Збройних сил Пакистану. Про це повідомляють пакистанські ЗМІ.

Згідно з Меморандумом про порозуміння, який підписали у вівторок в ОАЕ на виставці IDEX-2017, Пакистан буде за сприяння України будувати “сучасні бойові танки”. Пакистан та Україна будуть кооперуватися в “будівництві, відновленні та модернізації” танків. Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства оборонної промисловості Пакистану для медіа. Від імені Пакистану Меморандум підписав очільник Міністерство оборонної промисловості Рана Танвеєр Хусейн. З українського боку – керівник “Укроборнпрому” Роман Романов.

“Співпраця України та Пакистану в сфері оборони – суттєва для стабільності в регіоні”, – відзначив пан Хусейн.

В свою чергу Роман Романов сказав, що “Пакистан та Україна гарні партнери в сфері оборони. І танк al-Khalid є прикладом нашої співпраці”, йдеться у повідомленнях пакистанських медіа.

Керівник пакистанського міністерства, щоправда відзначив, що співпраця призведе, зокрема, і до того, що в Пакистан імпортують технологію виробництва танкових двигунів.

Це вже другий документ між Україною та Пакистаном, який підписали за минулі півроку. Раніше, у листопаді був підписаний договір на 600 млн. дол. на поставку 200-ті танкових двигунів 6ТД-2 (1200 к.с.) для пакистанських танків al-Khalid 1 .

На виставці IDEAS-2016 Україна та Пакистан домовилися про поставку двигунів 6-ТД-3 (1500 к.с.) для танків al-Khalid 2.

6-ТД-3 6ТД-2 Пакистан танк Танковий двигун Харківській бронетанковий завод