fbpx
Україна зведе російських і грузинських моряків на спільних навчаннях?

Україна зведе російських і грузинських моряків на спільних навчаннях?

Грузія Росія Україна Чорне море

Міноборони України внесло на затвердження Верховної Ради проект проведення навчань “Довір’я-2009”, в яких, зокрема, пропонується взяти участь військово-морським силам Грузії та Чорноморському флоту Росії, повідомив представник Міноборони. Крім того, в навчаннях передбачається участь Туреччини, Болгарії та Румунії. “Навчання плануються на чорноморському узбережжі Туреччини, Болгарії, розглядається чорноморське узбережжя України. Буде задіяно понад 500 військовослужбовців, корабельна ударна група, яка складатиметься з бойових одиниць країн-учасниць, та до 10 літаків”, – зазначили в Міноборони.

Як повідомляється, планується відпрацювати проведення рятувальних операцій на морі, спільне плавання, перестроювання і захист кораблів від атак противника з моря та повітря. “Довір’я-2009” планується провести у вересні цього року.

Нагадаємо, кілька днів тому Верховна Рада відмовилася вносити на порядок денний проект закону про схвалення рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2009-му році для участі в багатонаціональних військових навчаннях. Як зазначили в Міноборони України, якщо цей законопроект не приймуть найближчим часом, то Україна не зможе провести на своїй території низку важливих навчань на миротворчу тематику з військовими інших держав.

Джерело – Кореспондент


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Грузія Росія Україна Чорне море