fbpx
Українська модернізація Т-80: тепловізори та не тільки

Українська модернізація Т-80: тепловізори та не тільки

Бронетехніка Десантно-штурмові війська (ДШВ) Закупівлі Командування морської піхоти ОПК Т-80 Танк Харківський бронетанковий завод

Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод” провело модернізацію танка Т-80БВ, який вже серійно постачається до танкових підрозділів Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.

Про це повідомляє прес-служба Державного концерну “Укроборонпром”

Модернізоваий танк Т-80БВ отримав тепловізійний приціл, новий динамічний захист, додатковий захист бортів, нову цифрову радіостанцію, сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, а також засоби супутникової навігації.

Нове оснащення Т-80БВ дозволяє значно посилити бойові характеристики машини. Наприклад, нова система навігації дозволяє у режимі “онлайн” обмінюватись надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Новий динамічний захист значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу “ударне ядро”. При цьому встановлюється він у штатні контейнери динамічного захисту.

Читайте також: Більше сотні Т-64 зразка 2017 року надійшло до ЗСУ

А прицільний комплекс навідника з інтегрованим тепловізором забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

В Україні танки Т-80БВ стоять на озброєнні підрозділів Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.

Матеріал по темі: Модернізація танку Т-64БВ з тепловійзійним прицілом, GPS навігацією та іншими опціями почала надходити до Збройних Сил України

Модернізація Т-80БВ була проведена на досвіді робіт проведених на танках Т-64 зразка 2017 року, що також отримали тепловізійні приціли,  сучасні засоби зв’язку, навігації, динамічний захист та інше.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка Десантно-штурмові війська (ДШВ) Закупівлі Командування морської піхоти ОПК Т-80 Танк Харківський бронетанковий завод