fbpx
Українські авіавиробники візьмуть участь в індійському тендері з розвідувальним варіантом Ан-74

Українські авіавиробники візьмуть участь в індійському тендері з розвідувальним варіантом Ан-74

Авіація Ан-72/74 Індія Україна

АНТК ім. Антонова візьме участь у тендері на постачання військовому флоту Індії шести морських розвідувальних літаків середнього класу спільно з харківським державіапідприємством та ВАТ «Мотор Січ». Про це повідомляє «Ділова столиця» від 8 червня 2009 р. з посиланням на заступника генерального конструктора, начальника відділу маркетингу і продажів АНТК ім. Антонова Олександра Ківу.

Українські авіавиробники мають намір запропонувати індусам Ан-74, спеціально модернізований для охорони морських кордонів. Правда, раніше Ан-74 ніколи не виконував подібну функцію, уточнює газета. Однак вантажний літак українського виробництва часто використовувався для льодової розвідки та пошуку рибних косяків і при необхідності легко оснащується необхідним обладнанням.

Передбачається, що конкурентами Ан-74 в індійському тендері виступлять багатоцільовий транспортний літак С-295 корпорації EADS-CASA (нещодавно такі для морської розвідки купили ВМС Чилі), франко-італійський консорціум ATR зі своїм ATR-72MP, Gulfstream 450 (Gulfstream Aerospace) і Bombardie C4ISR (Bombardie). Очікується, що тендер буде оголошений вже в цьому році. На закупівлю перших шести літаків середнього радіусу дії Індія готова витратити $ 300-330 млн.

Як повідомляло Defense Express з посиланням на Jane’s Defence Weekly, індійські ВМС направили кільком закордонним виробникам запит про інформацію про можливість продажу шести морських розвідувальних літаків середньої дальності MRMRA (Medium-Range Maritime Reconnaissance Aircraft). 15 травня запити були направлені канадській компанії Bombardie, українському АНТК ім. Антонова, іспанській EADS-CASA, американським Gulfstream Aerospace та Lockheed Martin Corporation, а також декільком неназваним виробникам.

Defense Express


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Ан-72/74 Індія Україна