fbpx
Українські гелікоптери отримають новий комплекс керованого озброєння

Українські гелікоптери отримають новий комплекс керованого озброєння

«Мотор-Січ» Авіація Випробування Гелікоптери ДНВЦ ЗС України ДП НВК «Фотоприлад» Ізюмський приладобудівний завод КБ «ЛУЧ» Мі-8/17/171 ОПК ПрАТ «Рамзай» Україна

Минулого року впродовж 10-14 липня на аеродромі «Вознесенськ» та на полігоні «Широкий Лан» були проведені успішні випробування оптико-електронний модуль для виявлення цілі та наведення ракети (ПМ-ЛКТ), що встановлюється на гелікоптерах.

ПМ-ЛКТ проходив випробування у складі комплексу 524Р на борту гелікоптера Мі-8МСБ-В. Окрім підприємства розробника та замовника ПрАТ “Рамзай” у випробуваннях також приймали участь представники виробників керованих ракет – ДП ДККБ «Луч», гвинтокрилів – АТ «Мотор Січ» та ДНВЦ ЗС України.

Це був перший етап льотних випробувань з успішними пусками ракет по цілях імітуючих танк, ДОТ противника. Всі посадові особи, включно з Міністром оборони та Начальником Генерального штабу поставили свої підписи на документі, відповідно до якого буде відбуватись порядок робіт по проведенню державних випробувань та поставку на озброєння цього виробу. Очікується, що вже в найближчий час комплекс 524Р буде представлений на державні випробування та переданий на підконтрольну експлуатацію в ЗСУ та вже цього року поставлений на озброєння ЗСУ, повідомляє Defense Express

Комплекс керованого озброєння 524Р в складі основного виробу – гелікоптерів типу Мі-24, Мі-8, Мі-2 – призначений для вирішення задач цілодобового огляду, виявлення, розпізнавання та автоматичного супроводу наземних та повітряних, рухомих та нерухомих цілей, а також для бойового застосування ракет РК-2В с борту гелікоптеру. Комплекс керованого озброєння 524Р з ракетою РК-2В забезпечує дальність виявлення цілі типу танк до 10 км, а ракета здатна вражати цілі на дальності до 7,5 км.

Варто додати, що Державним підприємство КБ “Луч” у майбутньому окрім ракети РК-2В планує інтегрувати до складу комплексу ракету “Альта” як має дальність застосування до 12 км.

Окрім 4-х ракет РК-2В комплекс забезпечує застосування некерованих ракет типу С-5, С-6, а також універсального гарматного контейнеру УПК-23-250 та авіабомб.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Мотор-Січ» Авіація Випробування Гелікоптери ДНВЦ ЗС України ДП НВК «Фотоприлад» Ізюмський приладобудівний завод КБ «ЛУЧ» Мі-8/17/171 ОПК ПрАТ «Рамзай» Україна