fbpx
Українські Island: “Слов’янськ” здійснив контрольний вихід в море

Українські Island: “Слов’янськ” здійснив контрольний вихід в море

Айленд ВМС України Патрульний катер Україна-США Флот

Катери Військово-Морських Сил ЗС України типу “Island”, що передані у рамках двостороннього співробітництва між США та Україною, знаходяться на завершальній стадії випробувань.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України

Наразі робоча група ВМС ЗС України разом з іноземними колегами проводять планові швартові, маневрені та швидкісні випробування судна після його дообладнання новітніми системами та механізмами.

30 травня з бухти Арундле, м. Балтімор, штат Меріленд здійснив контрольних вихід патрульний катер “Слов’янськ” (Р191). Підчас походу українські військові разом з представниками ВМС США провели перевірку оновленого обладнання корабля, та впевнилися в його ефективності.

Вже 8 липня очікується прибуття екіпажів катерів до м. Балтимор, де почнеться їх практичний та завершальний етап навчання на катерах Р190 – Р191 з подальшим переміщенням до України.

Після прибуття українських екіпажів на навчання до США, вони пройдуть 10-ти тижневий курс підготовки. Після чого катери буде законсервовано для транспортування в Одесу суховантажем.

В Одесі після розконсервування та виходу на оперативну спроможність розпочнеться їх практичне використання Військово-морськими силами ЗС України.

Айленд ВМС України Патрульний катер Україна-США Флот