fbpx
Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання БетАБ-500

Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання БетАБ-500

БЕТАБ-500 Бомбометання ЗСУ Су-24

Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання бетонобійних авіаційних бомб БетАБ-500

 

На базі авіаційних комендатур Повітряного командування «Захід» на аеродромах в Луцьку та Коломиї розпочато льотно-методичні збори. В рамках зборів відбулись відпрацювання бомбардування наземних цілей з повітря.

Як повідомили в повітряному командуванні «Захід», збори розпочались 18 квітня.

Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання БетАБ-500

Українські пілоти на Су-24 відпрацювали бомбометання БетАБ-500Бетонобійні авіаційні бомби (БетАБ) призначені для ефективного знищення залізобетонних покриттів і злітно-посадкових смуг аеродромів. Конструктивно представлені двома основними видами бомб: вільного падіння і з реактивними прискорювачами. Бетонобійні авіабомби вільного падіння призначені для бомбометання з великих висот і конструктивно дуже близькі до стандартних товстостінних фугасних авіабомб. Бетонобійні бомби з парашутом і реактивним прискорювачем використовуються для бомбометання з будь-яких висот (у тому числі і низьких). За рахунок парашута така бомба нахиляється до 60 градусів, після чого парашут відстібається і запускається реактивний прискорювач. Найчастіше маса бетонобійних бомб становить 500-1000 кг., при цьому можуть зустрічатися авіабомби і більшого калібру. Такого виду зброя призначена для ураження об'єктів з міцним бетонним або залізобетонним захистом або сильно броньованих об'єктів. Приміром, фортифікаційних споруд (таких як ДОТ), бункерів, берегових батарей, ВПП або великих бойових кораблів.

Опубліковано mil.in.ua 26 квітня 2017 р.

Бетонобійні авіаційні бомби (БетАБ) призначені для ефективного знищення залізобетонних покриттів і злітно-посадкових смуг аеродромів. Конструктивно представлені двома основними видами бомб: вільного падіння і з реактивними прискорювачами. Бетонобійні авіабомби вільного падіння призначені для бомбометання з великих висот і конструктивно дуже близькі до стандартних товстостінних фугасних авіабомб. Бетонобійні бомби з парашутом і реактивним прискорювачем використовуються для бомбометання з будь-яких висот (у тому числі і низьких). За рахунок парашута така бомба нахиляється до 60 градусів, після чого парашут відстібається і запускається реактивний прискорювач.

Найчастіше маса бетонобійних бомб становить 500-1000 кг., при цьому можуть зустрічатися авіабомби і більшого калібру. Такого виду зброя призначена для ураження об’єктів з міцним бетонним або залізобетонним захистом або сильно броньованих об’єктів. Приміром, фортифікаційних споруд (таких як ДОТ), бункерів, берегових батарей, ВПП або великих бойових кораблів.

БЕТАБ-500 Бомбометання ЗСУ Су-24