fbpx
Українські РСЗВ отримають далекобійні снаряди від КБ “Південне”

Українські РСЗВ отримають далекобійні снаряди від КБ “Південне”

БМ-21 БМ-30 Боєприпаси Виробництво боєприпасів КБ "Південне" РСЗВ

Конструкторське бюро “Південне” працює над створенням вітчизняних далекобійних снарядів для реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град” та БМ-30 “Смерч”.

Про це на прес-конференції повідомив гендиректор КБ Олександр Дегтярьов

За словами Генерального конструктора дальність боєприпасів українського виробництва буде перевищувати дальність російських боєприпасів в два рази.

Ця інформація вже звучала під час минулорічної виставки “Зброя та безпека 2018”, тоді про це розказав Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов 

“Сьогодні замовлення номер один – це виробництво серійних боєприпасів для РСЗВ”, – сказав Олександр Дегтярьов

Розробка ведеться за обігові кошти КБ “Південне”, випробування будуть також проводити у конструкторському бюро.

“Ми будемо робити розробку корпуса двигунів, елементів боєприпасів”, – сказав Кушнарьов.

Наприкінці грудня для виготовлення корпусних деталей з металевих матеріалів за технологією ротаційного розкочування на КБ “Південне” було запущено нову виробничу ділянку.

На верстаті для ротаційного розкочування виготовлятимуть зразки корпусів з різнопрофільною внутрішньою поверхнею без зварних швів і шпонкових з’єднань. Суттєві переваги такого способу – спрощення конструкцій, зменшення їхньої ваги, підвищення надійності і міцності, скорочення часу проектування і впровадження у виробництво, економія матеріалів і значне здешевлення виробничого процесу.

Збирання снарядів до реактивних систем залпового вогню планується розгорнути на Павлоградському механічному заводі, що спеціалізується на виготовленні твердопаливних двигунів та їх елементів.

Інформації щодо термінів реалізації проекту наразі не відомо. Для прикладу від заяви Президента України про розробку ракетного комплексу “Вільха” у січні 2016-го року до початку його серійного виробництва у 2018-у році пройшло менше двох років.

БМ-21 БМ-30 Боєприпаси Виробництво боєприпасів КБ "Південне" РСЗВ