Українські Су-24 відпрацювали пуски керованих ракет Х-29

Українські Су-24 відпрацювали пуски керованих ракет Х-29

7 бригада тактичної авіації імені Петра Франка Запуск ракети ПС ЗСУ Су-24

Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» опублікувала на своїй сторінці у Facebook відео пусків керованих авіаційних ракет Х-29 класу “повітря – поверхня” з борту фронтових бомбардувальників Су-24М Повітряних Сил ЗС України

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Працювали бомбардувальники Су-24М зі складу 7-ї Бригада Тактичної Авіації, яка базується у Старокостянтинові у Хмельницькій області.

Пуски відбувались в п’ятницю 12-го липня на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі по наземних цілям:

Пуски ракет Х-29 з Су-24М та їх проходи над полігоном Повурськ – 12. 07. 2019

Пам'ятаєте, вчора ввечері ми обіцяли Вам "смаколик" з учорашніх авіаційних навчань на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі? Обіцяли – виконуємо. 😊Отже, пропонуємо Вашій увазі відео пусків керованих авіаційних ракет Х-29 класу "повітря – поверхня" з борту фронтових бомбардувальників Су-24М зі складу 7-ї Бригада Тактичної Авіації (аеродром Старокостянтинів у Хмельницькій області) по наземним учбовим цілям на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі, які відбувались учора, в п'ятницю, 12-го липня.Відео знято на березі річки Стохід поблизу с. Черськ у Маневицькому районі активістом Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈️", жителем с. Черськ Taras Nazaruk.

Gepostet von Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» am Samstag, 13. Juli 2019

Авіаційна ракета Х-29 відноситься до класу ракет «повітря-земля» малого радіусу дії. Призначена для знищення військової техніки, оборонних споруд (опорні пункти, штаби, контрольно-спостережні пункти, тощо), об’єктів інфраструктури (мости, бетонні злітно-посадкові смуги), а також кораблів та суден водотоннажністю до 10 000 тонн.

Розробкою в 1970-х роках займались НВО «Молния» та НВО «Вымпел», прийнята на озброєння радянської армії у 1980-у році.

В залежності від модифікації використовує різні системи самонаведення. У Х-29Л – напівактивна лазерна 24Н1, в Х-29Т – пасивна телевізійна «Тубус-2». Вага бойової частини – 320 кг, дальність застосування – від 2 до 10 км у Х-29Л та від 3 до 12 у Х-29Т.

7 бригада тактичної авіації імені Петра Франка Запуск ракети ПС ЗСУ Су-24