fbpx
Утікачка з ОРДЛО назвала ім’я офіцера РФ, що командує полком в “ДНР”

Утікачка з ОРДЛО назвала ім’я офіцера РФ, що командує полком в “ДНР”

ОРДЛО Російська агресія Спецоперація

Фактичним командиром 11 полку 1 армійського корпусу російських окупаційних військ на Донбасі є формальний командир 810 бригади морської піхоти ЧФ РФ Олексій Бернгард. Про це розповіла заступник командира 11 полку т.зв. “ДНР”, українка Світлана Дрюк, яка перейшла на бік України.

Він кар’єрист, тому що він не дивиться, можна виконати цю задачу, чи ні. Людину прислали з розрахунком на те, що з “ДНР” він поїде з черговою зіркою,

– розповіла перебіжчиця про росіянина.

Світлана Дрюк готова надати свідчення про злочини Олексія Бернгарда та ще 30 російських військових на Гаагзькому трибуналі, йдеться в сюжеті Андрія Цаплієнка (ТСН.Тиждень, 1+1).

Вона розкрила процедуру за якою росіяни намагаються маскуватися на окупованій території:

Приїжджаючи до нас вони одразу підписують наказ №00100 за яким вони не мають права спілкуватися з нами-“аборигенами”. Не повинні мати ніяких контактів з жінками. На що вони успішно хотіли наплювати.

Світлана Дрюк “Вітерець” перейшла на українську сторону. На окупованій території вона пройшла шлях від санітарки до командира жіночого екіпажу танку Т-72 та заступниці командира 11 полку 1 АК. Світлана є прототипом головної героїні пропагандистського фільму “Ополченочка”, знятого за гроші РФ, прем’єра анонсована на 9 травня 2019 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ОРДЛО Російська агресія Спецоперація