fbpx
В Афганістані впав гелікоптер національної армії

В Афганістані впав гелікоптер національної армії

Афганістан ВПС Афганістану Гелікоптер MD-530F Міжнародні новини Падіння літака

У Міжнародному аеропорту Кандагару розбився гелікоптер MD530F Cayuse Warrior Військо-повітряних сил Афганістану, двоє льотчиків зазнали поранень.

Про це повідомляє FighterJetsWorld

Падіння сталось під час тренувального польоту коли гелікоптер заходив на посадку. Обставини зараз з’ясовуються.

Льотчики ВПС Афганістану отримали незначні тілесні ушкодження.

Інцидент стався о 18:45 за місцевим часом в минулий вівторок 9 квітня.

“Два пілоти на борту зазнали легких поранень у цьому інциденті”, – йдеться в оприлюдненій заяві Міністерства оборони Афганістану

В повідомленні Міністерство оборони Афганістану виключило диверсію бойовиків талібану серед причин падіння. Основа версія зараз розглядається як технічна несправність.

В даний час на озброєнні афганської армії перебуває 30 гелікоптерів MD-530F, ще 25 будуть отримані до кінця 2019-го року. Модернізації підлягають перші 25 отриманих літальних апаратів, що оснащені паливною системою попередньої версії.

Гелікоптер MD-530F, обладнаний двигуном «Роллс-Ройс» 250-C30 потужністю 650 к.с. і подовженими лопатями несучого гвинта, адаптований для експлуатації в високогірних і жарких умовах. У порівнянні з MD-500E хвостова балка версії MD-530F подовжена на 8 дюймів, лопаті рульового гвинта також подовжені, що дозволяє підвищити тягу і поліпшити керованість на великих висотах.

Спочатку ці гелікоптери поставлялись до Афганістану як навчальні для підготовки майбутніх льотчиків національних Військово-повітряних сил, але у 2014 році стало відомо, що вони будуть модернізовані з встановленням системи Enhanced Mission Equipment Package (EMEP) – підвіски з кулеметом та некерованими реактивними снарядами.

Афганістан ВПС Афганістану Гелікоптер MD-530F Міжнародні новини Падіння літака