fbpx
В цьому році може відбутись ще один призов офіцерів запасу, – Головне управління персоналу

В цьому році може відбутись ще один призов офіцерів запасу, – Головне управління персоналу

Офіцери запасу Призов (Строкова служба)

Я ми повідомляли в Україні у червні було проведений призов офіцерів запасу на строкову службу, здійснювався призов у відповідності до Наказу Міністра оборони України. Тоді було призвано близько 1000 осіб, що мають первинне офіцерське звання, але не проходили службу раніше по мобілізації, контрактній основі чи по призову на строкову службу до отримання військового звання.

Під час брифінгу у Києві начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Артур Артеменко відповідаючи на питання чи планується цього року черговий призов офіцерів запасу сказав, що остаточне рішення ще не прийнято, але якщо така необхідність буде то виходячи з потреби буде призвано до 500 осіб:

“Цього року ми зробили перший такий призов (офіцерів запасу – ред.). На службу у Збройних Силах України поступили майже 1 тис. осіб. На даний час рішення про призов такої категорії ще не прийнято, але наше Головне управління з врахування потреб, які виникли в офіцерах, та необхідності комплектувати бази, склади, арсенали буде пропонувати начальнику Генштабу (а прийматиме рішення Міністерство оборони) призвати невелику кількість цих осіб. Це буде, мабуть, до 500 осіб. Але  рішення буде приймати міністр оборони, виходячи з потреби”, – заявив Артеменко.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Офіцери запасу Призов (Строкова служба)