fbpx
В “Десні” започатковують Школу загальновійськової підготовки

В “Десні” започатковують Школу загальновійськової підготовки

169 Навчальний центр (Десна) 197 Центр підготовки сержантського складу навчання Школа загальновійськової підготовки

У 169-му Навчальному центрі з четвертого кварталу цього року розпочинається перехід на тримісячну програму загальновійськової підготовки солдата для військовослужбовців контрактної служби.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Відбуватиметься вона в Школі загальновійськової підготовки, яка сформована у “Десні” та для неї вже відібрані інструктори та командири.

В Навчальному центрі вже розпочався курс «Інструктора базової загальновійськової підготовки солдата» для інструкторів та командирів, що проводитимуть відповідну підготовку.

Програма курсу для викладачів, яка передбачає 6 тижнів навчання, була підготовлена з урахуванням рекомендацій інструкторів Збройних Сил Литовської Республіки. І задля якісного проведення курсу у викладацький склад залучені інструктори 197-го Центру підготовки сержантського складу, що пройшли тримісячний курс інструктора базової підготовки солдата у 2016 році.

Аби зберегти стандарти викладання навчальної програми на курсі буде присутній інструктор з Литви.

Школа загальновійськової підготовки створена на основі західного досвіду (у США подібні курси називаються United States Army Basic Training), за яким новобранець прибувши на військову службу вивчає та засвоює основні навички необхідні для військовослужбовця. Це тактична медицина, тактика, вогнева підготовка, маскування, бойова підготовка та інше.

В ході проходження курсу військовослужбовців отримують необхідний рівень навичок для стрільців, для отримання інших військово-облікових спеціальностей передбачені інші курси у навчальних центрах.

Пропонуємо до вашої уваги аналогічні школи у Сполучених Штатах – перше відео Школа загальновійськової підготовка у Національній Гвардії США:

Школа загальновійськової підготовка у Корпусі морської піхоти США:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


169 Навчальний центр (Десна) 197 Центр підготовки сержантського складу навчання Школа загальновійськової підготовки