fbpx
В Ефіопії невдала спроба держперевороту – 19 загиблих

В Ефіопії невдала спроба держперевороту – 19 загиблих

Африка Ефіопія Світ

Представники ефіопського народу і урядовці провели жалобну церемонію в зв’язку з недавнім убивством глави генерального штабу ефіопської армії Сеара Меконій в ході невдалого військового перевороту.

Про це повідомляє УНН

Місцева поліція повідомила, що в результаті невдалого заколоту загинули 19 осіб.

22 червня в місті Бахр-Дар штату Амхарці стався військовий переворот, який не досяг своєї мети. Начальник генерального штабу ефіопської армії С. Меконій намагався припинити військовий заколот, в результаті чого був застрелений.

Учасники військового перевороту також убили главу уряду штату Амхарці Амбахью Меконія і його радника. За словами місцевого поліцейського комісара, в ході невдалого військового перевороту також загинули більше десяти співробітників сил безпеки, включаючи тих, хто виступав на боці заколотників.

Поліцейський комісар також повідомив про те, що завдяки співпраці федерального уряду Ефіопії та органів безпеки штату Амхарці вже вдалося заарештувати 4 високопоставлених чиновника, підозрюваних в причетності до військового перевороту. Силами безпеки уряду ситуація в штаті була взята під контроль.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Африка Ефіопія Світ