fbpx
В Ізраїлі успішно випробували морський компонент “Залізного купола”

В Ізраїлі успішно випробували морський компонент “Залізного купола”

Ізраїль ОПК ППО та ПРО Ракетобудування

Протягом останніх кількох днів ВМС Ізраїлю та Військово-повітряні сили Ізраїлю успішно провели кілька випробувань для оцінки можливостей морського  компонента”Залізного купола”.

Ці навчання проводилися у співпраці з Rafael та Israel Missile Defense Association, які розробили систему протиракетної оборони Ізраїлю.

Під час випробувань запущені ракети з РСЗВ Lynx імітували реальні загрози, з якими стикається Ізраїль. Ці снаряди були ідентифіковані радаром виявлення “Adir” та знищені ракетами “Tamir” які  були запущені з морського компоненту “Залізного купола”

Система “Залізний купол” призначена для знищення некерованих ракет і артилерійських снарядів калібру 152 та 155 мм на відстані до 70 км.

[huge_it_gallery id=”71″]

За словами виробника, Залізний купол може працювати вдень і вночі, при несприятливих погодних умовах, і може водночас реагувати на декілька ворожих ракет. В липні 2015 проведені виробником випробування підтвердили, що модернізована система здатна перехоплювати та знищувати БПЛА.

Батарея системи “Залізний Купол” складається з:

  • з радар виявлення та відстеження “Adir”
  • командним центром
  • три пускові установки по 20 ракет “Tamir” кожна

[huge_it_gallery id=”72″]

Ракети до комплексу виготовляє компанія Rafael, вони оснащені електро-оптичними передавачами і декількома крилами рульового управління для високої маневреності. Радари Adir виготовляються ізраїльською оборонною компанією Elta, а командний центр –  ізраїльським виробником програмного забезпечення mPrest Systems.

Характеристики ракети “Tamir”:

Довжина: 3 метри

Діаметр: 160 мм

Вага: 90 кг

Перше бойове застосування системи “Залізного купола” відбулось 4 квітня 2011 року коли батареї цієї системи вдалось успішно перехопила та знищила 122 мм некерований снаряд від РСЗВ “Град”, запущену по місту.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Ізраїль ОПК ППО та ПРО Ракетобудування