В листопаді відбудеться призов офіцерів запасу

В листопаді відбудеться призов офіцерів запасу

Офіцери запасу Призов Строкова служба

Юридична служба Збройних Сил України на офіційній сторінці у Facebook повідомила, що 04 жовтня 2018 року Міністерством оборони України видано наказ № 495 “Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 22.05.2018 № 231 “Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу у 2018 році”.

Впродовж листопада заплановано призвати до 1000 офіцерів запасу. На військову службу будуть призвані офіцери запасу, які закінчили військову кафедру, але не проходили військової служби віком від 20 до 45 років.

Матеріал по темі: Завершуються підготовка призваних офіцерів запасу

Видання цього наказу обумовлено необхідністю доукомплектування первинних офіцерських посад у не бойових військових частинах (арсенали, бази, склади, навчальні центри, полігони) Збройних Сил України фахівцями дефіцитних спеціальностей, у тому числі фахівцями:

• механізованих підрозділів
• інженерних підрозділів
• зв’язку та автоматизованих систем управління
• морально-психологічного забезпечення
• медичного забезпечення

На службі ці військовозабов’язані замінять призваних у червні 2017 року офіцерів запасу.

Читайте також: В Україні кардинально реформують військомати

Нагадаємо, що 1 жовтня 2018 року стартував призов на строкову службу юнаків віком від 20 до 27 років які не мають первинних офіцерських військових звань.

За всіма категоріями призовників у разі їх офіційного працевлаштування зберігається робоче місце та їм продовжуватимуть виплачувати середньомісячний заробіток упродовж служби.

Офіцери запасу Призов Строкова служба