В наслідок авіаудару РФ у Сирії загинуло 38 цивільних, серед них дев’ятеро дітей

В наслідок авіаудару РФ у Сирії загинуло 38 цивільних, серед них дев’ятеро дітей

Авіаудар Близький Схід ЗС Росії Сирія
РФ нанесло авіаудар у східній провінції Дейр-Ез-Зор в Сирії, в наслідок чого загинули 38 цивільних осіб, які намагалися перетнути річку Євфрат, щоб уникнути бойових дій, повідомляє AFP з посиланням на Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини.

“У середу російський авіаудар призвів до загибелі 38 мирних жителів, коли вони спробували перетнути річку Євфрат, щоб уникнути бойових дій у східній сирійській провінції Дейр-Ез-Зор”, – йдеться в повідомленні.

Серед загиблих – дев’ять дітей.

Мирні жителі намагалися переправитися через річку, щоб покинути райони, де сили режиму Асада за підтримки РФ ведуть бої з терористичною організацією “Ісламська держава”.

Це вже другий випадок загибелі такої кількості цивільних в наслідок авіаудару росіян у Сирії за цей місяць, перед цим вони 25 вересня їх авіація у провінції Ідліб провела бомбардування в наслідок якого загинуло 37 цивільних громадян, серед яких 12 дітей.

Пізніше ці дії засудила Організація Об’єднаних Націй, але росіяни як завжди відкинули звинувачення та приведені факти, назвавши їх провокацією та “маніпуляцією для дилетантів”.

Авіаудар Близький Схід ЗС Росії Сирія