fbpx
В Німеччині змінився Міністр оборони

В Німеччині змінився Міністр оборони

Балтія Міжнародні новини Німеччина

Новим міністром оборони Німеччини стане голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Про це повідомляє “Європейська правда”

Крамп-Карренбауер замінить на цій посаді Урсулу фон дер Ляєн, яка у вівторок, 16 липня, була обрана головою Єврокомісії.

Урсула фон дер Ляєн офіційно покине пост міністра оборони ФРН 17 липня. Рішення про призначення Крамп-Карренбауер було прийнято після наради в президії ХДС, потім його підтвердив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

Таке рішення, однак, виявилося для багатьох несподіваним, так як раніше Аннегрет Крамп-Карренбауер неодноразово заявляла, що не хоче займати ніяких міністерських постів в кабінеті Ангели Меркель. Вона пояснювала це бажанням зберегти незалежність дій в якості голови ХДС.

Крамп-Карренбауер стала наступницею Ангели Меркель на посту глави німецьких консерваторів 7 грудня 2018 року, коли перемогла на внутрішньопартійних виборах. До цього вона в якості прем’єр-міністра керувала найменшою федеральною землею ФРН-Саар.

Аннеґрет Крамп-Карренбауер виступає проти «Північного потоку-2» та за посилення санкцій щодо Росії, через її агресію в Керченській протоці та ескалацію в Азовському морі.

Вона закликала заборонити російським суднам, які прямують з Азовського моря, заходити у європейські та американські порти та зменшити закупівлю російського газу країнами ЄС

Балтія Міжнародні новини Німеччина