fbpx
В Одесі створено управління дивізіону річкових кораблів

В Одесі створено управління дивізіону річкових кораблів

ВМС України Кузня на Рибальському МБАК Одеса Україна Флот

Місцем дислокації дивізіону річкових кораблів, управління якого вже сформовано в Одесі, стане Практична гавань Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки командира Західної військово-морської бази капітан 2-го рангу Ігор Зайцев, новий дивізіон призначений для несення служби на прикордонних ріках, озерах, лиманах, а також зовнішніх рейдах та прибережних акваторіях.

Планується, що у 2013 році до його складу введуть перші два броньовані артилерійські катери проекту “Гюрза-М”, закладені у жовтні на публічному акціонерному товаристві “Завод “Ленінська кузня” у Києві, тоді ж розпочнеться підготовка екіпажів. А у 2014 році буде повністю завершено формування дивізіону, укомплектованого новими катерами цього типу.

В українських Військово-Морських Силах дивізіон стане унікальною частиною, адже раніше річкових сил в складі Українського війська не було. Той спадок, який наша держава отримали від Радянського Союзу, здебільшого був переданий у прикордонні війська.

Сьогодні  триває злагодження особового складу управління дивізіону, вивчається тактика дій річкових катерів, особливості взаємодії з іншими з’єднаннями та частинами Збройних Сил України.

Командування дивізіону річкових катерів в Одесі

Командиром частини призначено капітана 3-го рангу Романа Кодимського, який має досвід успішного командування дивізіоном кораблів охорони та забезпечення Західної військово-морської бази.

– Цей офіцер добре знає акваторію, місцевість, особливості застосування кораблів даного класу, – зазначив капітан 2-го рангу Ігор Зайцев.

Відбір військовослужбовців для служби у новому дивізіоні відбувається на конкурсній основі. Кандидати повинні мати відмінні знання та навички, необхідні для виконання посадових обов’язків, з тактичної, тактико-спеціальної, технічної і фізичної підготовки, іноземної мови, навігації тощо.

Водночас у Західній військово-морській базі проводиться комплекс заходів щодо повного забезпечення дивізіону річкових кораблів усім необхідним – обмундируванням, харчуванням, грошовим утриманням, готуються місця для проживання та відпочинку особового складу.

– Ще до Нового року ми тимчасово передали до складу дивізіону три однотипних артилерійських катери з екіпажами дивізіону кораблів охорони та забезпечення, – зазначив капітан 2-го рангу Ігор Зайцев. – Вони залучатимуться до виконання різних завдань, зокрема, з удосконалення тактики дій дивізіону.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Кузня на Рибальському МБАК Одеса Україна Флот