fbpx
В Румунії будуть збирати БТР “Piranha V”

В Румунії будуть збирати БТР “Piranha V”

Закупівля озброєння Міжнародні новини Румунія Чорне море

Румунське видання DC News повідомило, що компанія Romtehnica підписала контракт на виробництво бронетранспортерів Mowag Piranha V для румунської армії з General Dynamics European Land Systems (GDELS) – європейським відділенням американської корпорації General Dynamics.

Контракт загальною вартістю близько 1 млрд доларів передбачає закупівлю румунською армією 227 бронетранспортерів Piranha V колісною формулою 8х8. Спільне виробництво яких буде налагоджене на підприємстві Uzina Mecanica Bucuresti (Бухарестський машинобудівний завод), що раніше спеціалізувалось на виробництві танків різних моделей (TR-580, TR-85 – румунські модернізації Т-55 та TR-125 – румунська модернізація Т-72)

За умовами контракту перші 36 Piranha V будуть отримані Румунією вже у цьому році з підприємства General Dynamics European Land Systems – Mowag GmbH у Швейцарії. 30 з яких будуть готовими виробами, а 6 у вигляді машинокомплектів та будуть зібрані на підприємстві Uzina Mecanica Bucuresti. Решта 191 машина буде виготовлятись на цьому підприємстві по ліцензії.

Нагадаємо, що раніше Румунія заявила про наміри закупити американські комплекси HIMARS, на загальну суму 1.25 млрд доларів.

Закупівля озброєння Міжнародні новини Румунія Чорне море