fbpx
В Таїланді збиратимуть командно-штабні БТР-3КШ

В Таїланді збиратимуть командно-штабні БТР-3КШ

БТР-3 Закупівлі Київський бронетанковий завод ОПК Таїланд

Державний концерн “Укроборонпром” відправив до Таїланду перший машинокомплект БТР-3КШ для ліцензійного збирання у цій країні.

Про це повідомляє прес-служба концерну

Розробкою та виробництвом машинокомплектів для Таїланду займалось Державне підприємство “Київський бронетанковий завод”, який вперше представив цю машину у квітні 2019-го року.

Нова машина на базі БТР-3 була розроблена в коопераціям з підприємствами “Укроборонпром” та приватними компаніями.

Розробка нової командно-штабної машини розпочалась в рамках укладеної кілька років тому угоди з уповноваженим підприємством Міністерства оборони Таїланду, що займеться виробництвом БТР-3Е1, а також різних модифікацій і машин на його базі. Згодом буде займатися забезпечення сервісного обслуговування в королівстві.

“Розглядаємо цю експортну поставку як маркер поглиблення нашої співпраці із Таїландом – стратегічним партнером України у Південно-Східній Азії. Україна має серйозні перспективи у цьому напрямку і мусимо їх використовувати у своїх національних інтересах”, – розказав генеральний директор Концерну Павло Букін

Для потреб Збройних Сил України вже розроблено інший варіант командно-штабної машина на базі БТР-3, що успішно пройшов державні випробування.

БТР-3КШ є новою машиною у лінійці БТР-3, оснащеною автоматизованою системою управління боєм, яка об‘єднує передану захищеним цифровим зв‘язком інформацію щодо місцезнаходження підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження. Система управління боєм виводить цілісну картину на тактичні комп’ютери і дозволяє оперативно передавати бойові задачі та контролювати їх виконання.

Машина має у своєму складі безпілотні комплекси, що дозволяє самостійно отримувати уточнену інформацію. Наразі у складі БТР-3КШ застосовуються БПЛА “Рама” від ДП “ДКБ Авіації загального призначення”, що входить до складу Концерну.

БТР-3КШ оснащений бойовим модулем “ІВА-М” від приватного підприємства “Чезара”. Цей легкий бойовий модуль з дистанційним керуванням озброєний 12,7-мм кулеметом, оснащений денним та тепловізійним прицілом з далекоміром, системою постановки димової завіси.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


БТР-3 Закупівлі Київський бронетанковий завод ОПК Таїланд