В Україні створили елементи динамічного захисту до Т-64 та Т-72

В Україні створили елементи динамічного захисту до Т-64 та Т-72

ОПК Т-64 Т-72

Українська компанія «Українські передові мікротехнології ім. В.О.Хітріка» створила елементи динамічного захисту 4С20U та 4С22U, що є вітчизняними аналогами радянських елементів, які використовуються у танках Т-64, Т-72, повідомляє Defense-express

За словами голови української компанії, хоча ці елементи використовуються в системах захисту «Контакт-1» та «Контакт-5» на підприємствах України їх на даний час не виготовляли.

«Переважна більшість танків Збройних Сил України на даний момент оснащені зазначеними системами, у зв’язку з чим, в оборонного відомства України є потреба в елементах даного типу, поки на озброєння не надійде більш сучасна бронетехніка з принципово новим динамічним захистом», – підкреслив О. Гученков.

При цьому, директор підприємства додав, що хоча українські елементи 4С20U та 4С22U за габаритами ідентичні радянським, в них використовується значно більш сучасний вітчизняний склад вибухової речовини – «Блискавка». Також Гученков повідомив, що ці розробки вже пройшли весь цикл випробувань й можуть вироблятися серійно. Більш того, українські 4С20U (для ДЗ «Контакт-1») вже поставляються до ЗСУ.

«На сьогодні, за основними елементами 4С20U і 4С22U ми пройшли шлях від розробки робочої конструкторської документації, попередніх та відомчих випробувань, затвердження, кодифікацію і так далі. Обидва ці елементи готові до виробництва, а 4С20U вже поставляється у війська», – резюмував він

ОПК Т-64 Т-72