В Україні утворять два державні концерни в космічній галузі

В Україні утворять два державні концерни в космічній галузі

ДК "Арсенал - сучасні космічні системи" ДК "Зірка-Технології" Кабінет Міністрів
Кабінет міністрів підтримав постанови щодо утворення Державного концерну “Арсенал – сучасні космічні системи” та Державного концерну “Зірка-Технології”.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Пакет 4,22 стосується концерну щодо комплексної реформи системи управління “Зірка-Технології”. Тут два аспекти: аспект перший – ефективна координація за територіально-галузевим принципом, що дуже важливо під час військових дій, які проходять на сході країни, і друге – це використовувати виробничі потужності державних підприємств, які проводять господарську діяльність у виконанні науково-дослідних виробничих робіт. Є пропозиція підтримати”, – сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він зазначив, що ще однією постановою 4,21 пропонується утворити Державний концерн “Арсенал – сучасні космічні системи”.

“Утворення концерну забезпечить здійснення об’єднання 9 підприємств галузі з подальшим покладанням на Державне космічне агентство функцій з управління і контролю діяльності”, – зауважив міністр.

Уряд підтримав вказані постанови.

Укрінформ 

ДК "Арсенал - сучасні космічні системи" ДК "Зірка-Технології" Кабінет Міністрів