fbpx
В Україні з’явиться ще один військовий ВУЗ

В Україні з’явиться ще один військовий ВУЗ

Інститут танкових військ Міністр оборони НТУ «ХПІ» Степан Полторак

У минулу п’ятницю стало відомо про відновлення  вищого навчального закладу танкових військ у Харкові.

Міністр оборони України Степан Полторак після відвідин факультету військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” розказав про ініціативи з про підготовки постанови Уряду щодо створення на базі факультету Інституту танкових військ, де готуватимуть майбутніх офіцерів танкових підрозділів.

Цього року планується перший набір курсантів за технічними спеціальностями з подальшим розширенням переліку випускних спеціалізацій.

До реорганізації у  2007 році у факультет у Харкові вже був Інститут танкових військ, але через загальне скорочення чисельності військ та тодішньою політичною волею в Україні стало на один вищий військовий заклад менше.

За останні два роки відбувалось відновлення та модернізація матеріально-технічної бази факультету, закуплені нові тренажери та відремонтовано фонд приміщень факультету.

У відповідності до сьогоднішньої ситуації у зв’язку зі значним збільшенням чисельності військ та бойовими діями на Донбасі відновлення військового інституту було б логічним кроком та сприяло б покращенню обороноздатності країни на фоні загально дефіциту офіцерського складу військ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Інститут танкових військ Міністр оборони НТУ «ХПІ» Степан Полторак