fbpx
Відбулись стрільби «Вільха-М» частиною Збройних Сил України

Відбулись стрільби «Вільха-М» частиною Збройних Сил України

107 РеАБр Вільха Вільха-М Державний випробувальний полігон «Алібей» Державні випробування Закупівля озброєння ОПК Ракетобудування РСЗВ

Вчора, 24 липня відбувся черговий етап заводських випробувань високоточної системи залпового вогню «Вільха-М», які здійснювалися штатними розрахунками 107-ї реактивної артилерійської бригади.

Про це повідомив на своїй сторінці директор Defense Express Сергій Згурець

Саме ця бригада буде першою у Збройних Силах України, яка буде посилена новими вітчизняними розробками.

У ході випробувань відпрацьовувались чергові завдання з перевірки та вдосконалення низки технічних та технологічних рішень.

«Вільха-М» є логічним продовженням робіт по темі вже прийнятої на озброєння ЗС України високоточної системи залпового вогню «Вільха».

«Вільха-М». Випробування дальністью Сьогодні повернувся з чергового етапу випробувань нашого нового зразка ракетного озброєння – комплексу «Вільха-М». Тут – коротеньке відео і трохи сухого тексту, бо ключові деталі – поки за лаштунками. Хіба що скажу так: є помітний прогрес, який усіх задовольнив. І розробників, і військових.Отже…Державне підприємство «Київське конструкторське бюро «Луч» в рамках державного оборонного замовлення продовжує реалізацію проектів, скерованих на оснащення Збройних Сил України новими ракетними засобами враження. 24 липня відбувся черговий етап заводських випробувань високоточної системи залпового вогню «Вільха-М». У ході випробувань відпрацьовувались чергові завдання з перевірки та вдосконалення низки технічних та технологічних рішень. Пуски проводилась штатними розрахунками 107-ї реактивної артилерійської бригади. Саме ця бригада буде першою в ЗС України, арсенали якої будуть посилені новими розробками. «Вільха-М» є логічним продовженням робіт по темі вже прийнятої на озброєння ЗС України високоточної системи залпового вогню «Вільха». Як відомо, «Вільха» є глибокою модернізацією РСЗВ «Смерч» – так воно зафіксовано в документах. Хоча по суті йдеться про створення нової системи залпового вогню з можливостями високоточної зброї – в габаритних параметрах реактивного снаряда для РСЗВ «Смерч». Маса ракети «Вільха» – в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби – 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії – близько 3,4 М. За результатами державних випробувань високоточна система залпового вогню «Вільха» у кінці 2018 р. була прийнята на озброєння ЗС України. Проект «Вільха-М» спрямований на поліпшення характеристик «Вільхи». У квітні і травні 2019 р проходили випробування «Вільхи-М» зі стрільбою на максимальну дальність у 120 кілометрів. На черзі – підготовка до проведення державних випробувань. Орієнтовно це відбудеться у вересні-жовтні. До цього часу, ймовірно, відбудеться ще декілька пусків системи «Вільха-М».В кооперацію з виготовлення нової системи озброєнь «Вільха» та її модифікацій включені лише українські підприємств. Їх близько п’ятнадцяти. Поставка у війська систем «Вільха», а також «Вільха-Р» та «Вільха-М» – швидкий шлях підвищення боєздатності полків РВіА, оснащених РСЗВ «Смерч».

Gepostet von Сергій Згурець am Mittwoch, 24. Juli 2019

«Вільха» є глибокою модернізацією РСЗВ «Смерч» – так воно зафіксовано в документах. Хоча по суті йдеться про створення нової системи залпового вогню з можливостями високоточної зброї – в габаритних параметрах реактивного снаряда для РСЗВ «Смерч». Маса ракети «Вільха» – в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби – 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії – близько 3,4 М. За результатами державних випробувань високоточна система залпового вогню «Вільха» у кінці 2018 р. була прийнята на озброєння ЗС України.

Проект «Вільха-М» спрямований на поліпшення характеристик «Вільхи». У квітні і травні 2019 р проходили випробування «Вільхи-М» зі стрільбою на максимальну дальність у 120 кілометрів. На черзі – підготовка до проведення державних випробувань. Орієнтовно це відбудеться у вересні-жовтні. До цього часу, ймовірно, відбудеться ще декілька пусків системи «Вільха-М».

В кооперацію з виготовлення нової системи озброєнь «Вільха» та її модифікацій включено близько п’ятнадцяти українських підприємств.

107 РеАБр Вільха Вільха-М Державний випробувальний полігон «Алібей» Державні випробування Закупівля озброєння ОПК Ракетобудування РСЗВ