fbpx
Відбулись стрільби «Вільха-М» частиною Збройних Сил України

Відбулись стрільби «Вільха-М» частиною Збройних Сил України

107 РеАБр Вільха Державний випробувальний полігон «Алібей» Державні випробування Закупівлі ОПК Ракетобудування РСЗВ

Вчора, 24 липня відбувся черговий етап заводських випробувань високоточної системи залпового вогню «Вільха-М», які здійснювалися штатними розрахунками 107-ї реактивної артилерійської бригади.

Про це повідомив на своїй сторінці директор Defense Express Сергій Згурець

Саме ця бригада буде першою у Збройних Силах України, яка буде посилена новими вітчизняними розробками.

У ході випробувань відпрацьовувались чергові завдання з перевірки та вдосконалення низки технічних та технологічних рішень.

«Вільха-М» є логічним продовженням робіт по темі вже прийнятої на озброєння ЗС України високоточної системи залпового вогню «Вільха».

«Вільха» є глибокою модернізацією РСЗВ «Смерч» – так воно зафіксовано в документах. Хоча по суті йдеться про створення нової системи залпового вогню з можливостями високоточної зброї – в габаритних параметрах реактивного снаряда для РСЗВ «Смерч». Маса ракети «Вільха» – в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби – 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії – близько 3,4 М. За результатами державних випробувань високоточна система залпового вогню «Вільха» у кінці 2018 р. була прийнята на озброєння ЗС України.

Проект «Вільха-М» спрямований на поліпшення характеристик «Вільхи». У квітні і травні 2019 р проходили випробування «Вільхи-М» зі стрільбою на максимальну дальність у 120 кілометрів. На черзі – підготовка до проведення державних випробувань. Орієнтовно це відбудеться у вересні-жовтні. До цього часу, ймовірно, відбудеться ще декілька пусків системи «Вільха-М».

В кооперацію з виготовлення нової системи озброєнь «Вільха» та її модифікацій включено близько п’ятнадцяти українських підприємств.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


107 РеАБр Вільха Державний випробувальний полігон «Алібей» Державні випробування Закупівлі ОПК Ракетобудування РСЗВ