Військові інженери відновлять частину аеродрому в рамках навчань

Військові інженери відновлять частину аеродрому в рамках навчань

Будівництво ЗСУ Інженерні війська

Військовослужбовці окремого інженерно-аеродромного батальйону з Хмельницької області беруть участь у командно-штабному навчанні в рамках якого відновлять частину злітно-посадкової смуги в рамках навчань.

Про це повідомляє Армія Inform

У рамках маневрів подоляни здійснили на штатній техніці понад 250-ти кілометровий марш до вказаного місця.

Як повідомив командир окремого батальйону полковник Олександр Катюха, особовий склад повинен виконати завдання, визначені командувачем Повітряних Сил ЗС України.

Зокрема військові інженери відновлюватимуть частину злітно-посадкової смуги на одному з аеродромів.

— Військовослужбовці батальйону вже мають великий досвід заміни металобетонних покриттів для військових летовищ. Перед цим вони успішно ремонтували низку злітно-посадкових смуг на аеродромах Західної, Центральної та Північної України, — зазначив командир окремого інженерно-аеродромного батальйону полковник Олександр Катюха.

Аналогічні навчання відбуваються також у рамках міжнародних військових навчань Sea Breeze 2019, там бійці 133-го будівельного батальйону флоту США (Naval Mobile Construction Battalion 133) допомагають у відновленні злітно-посадкової смугу військового аеродрому в Миколаєві.

Американські військові будівельники за допомогою наявного в них обладнання демонтували зруйновані плити.

А вже на місці демонтованої сформували арматурну сітку та залили її бетоном, за для формування нової бетонної плити на злітно-посадковій смузі аеродрому.

Американська сторона вже завершила виконання робіт на аеродромі в рамках навчань.

Будівництво ЗСУ Інженерні війська