fbpx
Вінницька ОДА передала спецтехніку арсеналу у Калинівці

Вінницька ОДА передала спецтехніку арсеналу у Калинівці

48 арсенал Вінниччина ЗСУ Калинівка

48 арсенал, що розташований поблизу населеного пункту Калинівка, отримав від Вінницької обласної державної адміністрації автонавантажувач та подрібнювач гілок, які використовуватимуться для проведення робіт із розчищення території арсеналу.

Про це йдеться у повідомлені Вінницької ОДА

Вартість вказаної техніки становить майже 900 тис. грн. Загалом у 2018 році на проведення комплексу робіт з розчистки території та придбання необхідного обладнання на дану військову частину спрямовано 1 млн. 600 тис. Також, майже 700 тис. грн. надійдуть на ремонт адміністративних будівель військової частини.

Командир військової частини підполковник Микола Батюк повідомив, що на сьогодні 90% зовнішньої огорожі 48-го арсеналу повністю оновлено, також на 55% оновлено внутрішню огорожу арсеналу. Багато робіт виконано із переміщення військового майна. Станом на сьогодні, близько 3 тонн вантажів вже переміщено з відкритих майданчиків у обсипні сховища.

Нагадаємо, що 26 вересня, близько 22:00 на військових складах н.п. Калинівка, що на Вінниччині, сталася пожежа. Тоді до ліквідації були залучені пожежні танки, пожежні розрахунки військової частини та розрахунки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Цивільне населення найближчих населених пунктів було евакуйовано. Для забезпечення громадського порядку та унеможливлення мародерства було залучено понад 1000 бійців Національної Гвардії та співробітників Національної поліції.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


48 арсенал Вінниччина ЗСУ Калинівка