fbpx
Шведи отримали перші два корвети Visby

Шведи отримали перші два корвети Visby

Корвети Королівський ВМФ Швеції Флот Швеція

Шведське суднобудівне підприємство Kockums передало військово-морським силам Швеції перші два корвета-невидимки класу Visby. Надіслані ВМС кораблі отримали імена Helsingborg і Harnosand. За відомостями військових, корвети вже повністю готові до виконання військових операцій, таких як розмінування, протичовнова оборона і боротьба з надводними кораблями, а також розвідка. 

Водотоннажність корветів класу Вісбі становить 650 тонн, довжина – 72,6 метра, а ширина – 10,4 метра. Корабель, дальність плавання якого становить 2,3 тисячі миль, здатний розвивати швидкість до 35 вузлів. Вісбі озброєні однієї багатоцільовою 57-міліметрової гарматою, вісьмома ракетами RBS-15 Mk2, а також установками для скидання глибинних бомб. Корабель може брати на борт один вертоліт.

Корпус Vusby практично повністю виконаний з шаруватого пластику, що дозволило значно знизити їх радіомагнітну і гідроакустичну помітність. Застосування шаруватого пластику робить Вісбю малопомітними для радарів і інфрачервоних камер. Самі корвети обладнані безліччю підводних і надводних сенсорів.

Раніше стало відомо, що шведська технологія виробництва корветів-невидимок може бути взята на основу при створенні індійських протичовнових корветів. До кінця 2009 року ВМС Індії мають намір оголосити тендер на будівництво нових корветів. За умовами конкурсу, в якому візьмуть участь іноземні компанії, переможець повинен буде надати індійської суднобудівної компанії GRSE технології створення корпусів кораблів з композитних матеріалів.

У тендері візьмуть участь шведська компанія Kockums, грецька Intermarine і південнокорейська Kangnam Corporation. Kockums вважається фаворитом тендеру.

Lenta.ru 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Корвети Королівський ВМФ Швеції Флот Швеція