fbpx
Вітчизняна контрбатарейна РЛС проходить державні випробування

Вітчизняна контрбатарейна РЛС проходить державні випробування

Державні випробування ДНВЦ ЗС України КП «НВК «Іскра» ОПК

Спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться державні випробування радіолокаційного комплексу контрбатарейної боротьби 1Л220УК “Зоопарк-3”

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Як пише кореспондент Військового телебачення Олександр Штупун “Зоопарк-3” використовує сучасний принцип радіолокації – цифрову антенну решітку.

Вона має низку значних переваг перед аналоговими фазованими антенними решітками.

– Цей виріб виготовлено запорізьким підприємством “НВК Іскра”. Він призначений для виявлення вогневих позицій артилерії та ракетних пускових установок противника з передачею їх координат своїм артилерійським підрозділам для подальшого знищення ворога, – розповів один з членів випробувальної комісії Сергій Цілина.

Про розробку вітчизняних контрбатарейних радарів стало відомо у листопаді 2017 року коли на полігоні навчального артилерійського центру у смт. Дівички було продемонстровано плакати з новими контрбатарейними радіолокаційними станціями.

У червні 2018 року під час візиту Президента України Петра Порошенка на завод “Іскра”, для передачі нових радіолокаційних станцій військовослужбовцям Збройних сил України, в кадр потрапили нові українські контрбатарейні РЛС. Згодом відбулась демонстрація комплексу на параді до Дня Незалежності України.

Загальне призначення контрбатарейних РЛС – ведення артилерійської розвідки та коригування вогню артилерії. Вони виявляють артилерійські снаряди, випущені однією або кількома гарматами, гаубицею, мінометом, або ракетною установкою, та за їх траєкторією обчислює місце знаходження зброї.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Державні випробування ДНВЦ ЗС України КП «НВК «Іскра» ОПК