fbpx
Вітчизняна контрбатарейна РЛС: початок виробництва дослідного зразка

Вітчизняна контрбатарейна РЛС: початок виробництва дослідного зразка

КП «НВК «Іскра» ОПК РЛС

В листопаді 2017 року ми повідомляли, що в Україні розробляється нова контрбатарейна РЛС. Тоді на сайті Сумського державного університету виклали фотографії з демонстраційного показу нових зразків озброєння ракетних військ та артилерії, що пройшов 6 листопада на полігоні навчального артилерійського центру у смт. Дівички.

Серед розміщених світлим можна помітити плакати з новими контрбатарейними радіолокаційними станціями (РЛС):

Як повідомили на офіційному сайті Науково-виробничого комплексу “Іскра” у результатах діяльності за минулий рік, на підприємстві завершено розробку конструкторської документації засобів контрбатарейної боротьби, розпочато роботи з виготовлення дослідного зразка.

Щодо термінів його передачі на випробування інформації на жаль немає.

Нагадаємо, що у 2017 році підприємством було завершене розробку і виготовлені дослідні зразки двох нових радіолокаційних станцій 80К6Т та МР18.

Загальне призначення контрбатарейних РЛС – ведення артилерійської розвідки та коригування вогню артилерії.  Вони виявляють артилерійські снаряди, випущені однією або кількома гарматами, гаубицею, мінометом, або ракетною установкою, та за їх траєкторією обчислює місце знаходження зброї.

КП «НВК «Іскра» ОПК РЛС