fbpx
Вітчизняні боєприпаси для систем “Гіацинт”

Вітчизняні боєприпаси для систем “Гіацинт”

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ОПК

У березні 2018 року на одному з загальновійськових полігонів Збройних Сил України у Чернігівській області відбувався один з етапів випробування уламково-фугасних 152 мм снарядів для артилерійської системи 2А36 «Гіацинт-Б» та 2С5 «Гіацинт-С».

Як повідомляє прес-служба Президента України нещодавно було завершено черговий етап випробувань уламково-фугасних 152-мм снарядів.

Цього разу для оцінки балістичних характеристик снарядів був задіяний передовий балістичний радар виробництва однієї з країн-членів НАТО:

152-мм великокаліберні снаряди для артилерійської системи "Гіацинт", які розробив та виробляє Державний концерн "Укроборонпром", успішно пройшли один з етапів випробуваннь. Стрільби, на полігоні Чернігівської області, проводили українські артилеристи, а їх результат оцінювався комісією Ministry of Defense of Ukraine. Під час стрільб були використані бойові осколково-фугасі снаряди. А для оцінки балістичних характеристик снарядів був задіяний передовий балістичний радар виробництва однієї з країн-членів НАТО.Снаряди будуть використовуватися для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – "Гіацинт", яка має велику точність та дальність стрільби до 30 км.Продовжуємо посилювати обороноздатність українського війська. #НоваАрмія

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 25. Juli 2018

Результати стрільб оцінювались комісією Міністерства оборони України.

Як ми вже повідомляли – в Україні налагоджено виробництво ВОГ-17, 152 мм снарядів та 60 мм мін, після всіх випробувань вони надійдуть на фронт.

2А36 «Гіацинт-Б» — радянська буксирувана гармата калібру 152 мм. Призначена для придушення й знищення живої сили, вогневих засобів і бойової техніки противника, що знаходяться на марші, в місцях скупчення та опорних пунктах. Гармата придатна до використання в різноманітних погодно-кліматичних умовах.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ОПК